Kurierem.pl - Przesyłki kurierskie » Porównaj ceny paczek

Tani kurier, przesyłki kurierskie. Znajdź taniego kuriera:

Na tej stronie możesz porównać ceny przesyłek kurierskich - paczek. Paczka to najczęściej wysyłana przesyłka. Jej waga to przeważnie do 30kg lub do 31,5 kg. W przypadku usług firmy kurierskiej UPS paczką może być element nawet do 70kg. Maksymalna długość paczki standardowej to - zależnie od firmy: 120cm (UPS, OPEK, Siódemka), 140 cm (DHL, K-EX) i do 200cm (DPD i GLS). Paczki niestandardowe mogą mieć długość 180cm, 200cm do nawet 270cm. Jeżeli Twoja przesyłka nie mieści się w powyższych normach, zmień zakładakę na PALETY, gdzie będziesz mógł wycenić i porównać ciężkie przesyłki paletowe o wadze do 1000kg, w tym również lekkie, ale długie przesyłki dłużycowe do 4m.

Przesyłki krajowe

Przesyłki międzynarodowe

Oferty Biznes

PACZKI »

Przesyłki kurierskie - paczki

KOPERTY »

PALETY »

Opcje dodatkowe:

waga (max. 70kg):

najdłuższy bok:

ll bok (szerokość):

lll bok (wysokość):

ubezpieczenie:

pobranie / COD:

Oferta promowana i polecana

1. Szukasz taniego kuriera?

Podaj wagę i wymiary

Pamiętaj o opcjach dodatkowych

Porównamy usług paczkowych od firm kurierskich

Sami najlepsi Brokerzy i ich aktualne oferty

2. Porównaj usługi kurierskie - ceny paczek

Wybierz preferowaną firmę kurierską

Porównac ceny w ofertach Brokerów

...i wysyłaj taniej niż pocztą

Również bez uwowy

3. Zamów tanio kuriera

Przejdź do wybranego serwisu

Zamów kuriera przez internet

Usługi dla osób prywatnych!

Kurier tańszy niż poczta

Porównywarka cen przesyłek kurierskich nie realizuje usług kurierskich. Umożliwiamy natomiast porównanie cen najlepszych firm działających na rynku i tym samym pomagamy w wyborze najtańszego kuriera dla każdego rodzaju przesyłki. Dzięki Kurierem.pl można zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na każdej paczce!


Przykład:


1. Sprzedałem na Allegro drukarkę za 550zł i chcę wysłać tanio, szybko, bezpiecznie i wygodnie

2. Dzwonię więc do kilku firm kurierskich (czas i koszty połączeń) i proszę o wycenę paczki: waga 3kg, wymiary 70x40x30, ubezpieczenie 550zł

3. Zakładamy, że udało się dodzwonić... cena paczki podstawowa... adresy prywatne... dopłata paliwowa... podatek vat... i tak w każdej firmie.

4. 5 telefonów i kilkadziesiąt minut później: Najtaniej 41,92zł a najdrożej 70,23zł ! porównanie takie paczki dla firm kurierskich

...

A gdyby zamiast dzwonić skorzystać z Kurierem.pl i sprawdzić oferty Brokerów Kurierskich?

1. Wpisuję te same dane w formularzu: waga, wymiary, ubezpieczenie. Nadanie i dostawa - adres prywatny, klikam porównaj ceny.

2. Ułamek sekundy później: Mam do wyboru klikadziesiąt ofert wszystkich firm kurierskich! Najtaniej za 17,82zł brutto i to dobrym kurierem DPD. Usługi K-EX od 17,88. Wysyłka przez DHL już od 19,86 brutto. Do wyboru mam też UPS od 19,93 i OPEK od 24,53

...

Korzystanie z Kurierem.pl jest bezpłatne, a korzyści dzięki paru kliknięciom - widać powyżej: Zaszczędzone conajmniej 24zł oraz czas i to dosłowanie w kilka sekund!


2009 - 2014 © Kurierem.pl / ikurier k.k. - Nasz kapitał: 14 lat doświadczenia w branży kurierskiej

Polityka plików cookie

mapa strony