KURIER TNT POZNAŃ

#LOGOWANIE

Nie masz konta? Zarejestruj się

« ogłoszenia - praca

« forum - tematy

OFERTY WSPÓŁPRACY #FRANCZYZA

Punkty Kurierskie [FIRMA]

Oferta współpracy ?

PRACA DLA KURIERA: KURIER TNT POZNAŃ

dodał użytkownik: TNT Express (w dniu: 2011-10-05 12:43:57)

TNT Express Worldwide Poland Sp. z o.o. - międzynarodowa firma kurierska o wiodącej pozycji na polskim i światowym rynku przewozów ekspresowych podejmie na atrakcyjnych warunkach współpracę z przewoźnikami dysponującymi własnymi samochodami na stanowisku:

Kurier

Poznań

Podstawowe obowiązki:

• doręczanie i odbiór przesyłek na terenie Poznania i okolic

Wymagania:

• zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,

• zaświadczenie o niekaralności,

• własny samochód dostawczy lub flota samochodów, rocznik 2005 lub nowszy,

• dyspozycyjność (pon-pt),

• znajomość topografii obsługiwanego rejonu,

Oferujemy:

• szerokie możliwości współpracy: zarówno regularne zlecenia na stałym rejonie jak i zlecenia dorywcze (ad-hoc),
• pracę w młodym, zgranym zespole dla prestiżowej Firmy, jednego z liderów w branży,
• atrakcyjne wynagrodzenie,

• gwarancję płatności w ciągu 7 dni od daty otrzymania faktury (zlecenia stałe) i 14 dni w wypadku zleceń dorywczych (ad-hoc),
• poznanie światowych standardów pracy,
• dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Podania (CV oraz krótki opis posiadanej floty lub samochodu), koniecznie z podaniem nazwy stanowiska i preferowanego regionu w temacie wiadomości (KURIER - POZNAŃ), prosimy kierować na adres:

pl.rekrutacja.kurier@tnt.com

TNT Express Worldwide Sp. z o. o.

Oddział Poznań
ul. Wybieg 5/9, 61-315 Poznań

Tel. +48 693 054 688
www.tnt.com.pl