Kurierem.pl - Przesyłki kurierskie » Forum » PRACA DLA KURIERA OLSZTYN

   Nie masz konta? Zarejestruj się

Forum - spis tematów Ogłoszenia - praca dla kuriera Dodaj nowe ogłoszenie na forum Kurierem.pl

PRACA DLA KURIERA OLSZTYN

dodał użytkownik: TNT Express (w dniu: 2011-07-29 10:15:46)

Jako międzynarodowa firma kurierska o wiodącej pozycji na polskim i światowym rynku przewozów ekspresowych podejmiemy na atrakcyjnych warunkach współpracę z przewoźnikami dysponującymi własnymi samochodami na stanowisku:

KURIER

OLSZTYN (10-406)

Podstawowe obowiązki:

• doręczanie i odbiór przesyłek na terenie Olsztyna i okolic

Wymagania:

• zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
• zaświadczenie o niekaralności,
• własny samochód dostawczy typu BUS, spełniający normę min. EURO 4
• dyspozycyjność (pon-pt),
• znajomość topografii obsługiwanego rejonu,

Oferujemy:

• szerokie możliwości współpracy: zarówno regularne zlecenia na stałym rejonie, serwis miejski jak i zlecenia dorywcze (ad-hoc),
• pracę w młodym, zgranym zespole dla prestiżowej Firmy, jednego z liderów w branży,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• gwarancję płatności w ciągu 7 dni od daty otrzymania faktury (zlecenia stałe) i 14 dni w wypadku zleceń dorywczych (ad-hoc),
• poznanie światowych standardów pracy,
• dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Podania (CV oraz krótki opis posiadanej floty lub samochodu), koniecznie z podaniem nazwy stanowiska i preferowanego regionu w temacie wiadomości (KURIER - OLSZTYN), prosimy kierować na adres:

pl.rekrutacja.kurier@tnt.com
TNT Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o.
ul. Lubelska 46, 10-406 Olsztyn

+48 695 772 407
www.tnt.com.pl

2009 - 2014 © Kurierem.pl / ikurier k.k. - Nasz kapitał: 14 lat doświadczenia w branży kurierskiej

mapa strony