Kiedy i dlaczego warto wybrać transport lotniczy?

kurier paczka 1 kg

Porównanie cen paczki standardowej 1 kg w serwisach brokerów kurierskich. Najtańsze oferty. Ceny końcowe brutto.


2015-09-23 - TRANSPORT LOTNICZY - artykuł w Kurierem.pl

Kiedy i dlaczego warto wybrać transport lotniczy?


Gdy mamy już gotową przesyłkę i stajemy przed wyborem rodzaju transportu, warto wziąć pod uwagę także transport lotniczy. Inne formy transportu wydają się na pozór dużo tańsze, ale po całkowitym podliczeniu, różnica nie jest wcale taka duża, a wybór taki oczywisty
Kurierem.pl porównuj ceny i znajdź najtańszego kuriera dla swojej przesyłki » najtańszy kurier « sprawdź
Pamiętajmy o związanych z transportem towarów kosztach stałych (opłata dokumentacyjna, odprawa celna itp.), które są często mimo wszystko niższe w transporcie lotniczym niż np. w transporcie morskim.

Transport lotniczy jest też gwarancją bezpiecznego przewozu, a także najszybszym sposobem przemieszczania towarów, czas dostawy pomiędzy portami trwa od 1 do 4 dni. Wybierając transport lotniczy możemy również zaoszczędzić czas i pieniądze na dostarczeniu do miejsca załadunku, czyli w przypadku transportu lotniczego do najbliższego lotniska. Często znajduje się ono w mniejszej odległości niż powiedzmy port morski. Warto więc przeliczyć koszty dokładnie, bo każda przesyłka jest inna.

W jakich sytuacjach można i warto skorzystać z transportu lotniczego?

Transport lotniczy może być opłacalny w przypadku małej lub średniej wielkości przesyłki (kartony, palety, skrzynie), szczególnie wysyłanej na warunkach Incoterms EXW – gdzie obowiązuje najmniejsza odpowiedzialność oraz zaangażowanie ze strony sprzedającego.

Chętnych do sprawdzenia ceny, a także do złożenia zamówienia na transport lotniczy zachęcamy do odwiedzenia strony Airoo.com.

airoo.com - transport lotniczy

Po wpisaniu potrzebnych danych do wyceny, system zaproponuje najtańszą ofertę spośród przewoźników, z którymi współpracujemy Emirates SkyCargo, Lufthansa Cargo, Polskie Linie Lotnicze „LOT”, Korean Air, Turkish Airlines oraz Csa Czech Airlines.
zródło: www.airooc.com » dodano:2015-09-23 czytano: 1366 razy.