GEODIS ujednolica swoją markę w Polsce - PEKAES

kurier paczka 1 kg

kurier orlenpaczka logoOrlen Paczka

od 10,52

ORLENpaczka

kurier paczkomaty logoPaczkomat®

od 14,50

Paczkomaty

Informacje z firmy PEKAES - zmiany cenników, promocje, nowości w ofercie.

Firma: GEODIS / PEKAES

GEODIS Road Network sp. z o.o.

05-870 Błonie

ul. Spedycyjna 1


Najtańsze przesyłki PEKAES


taniej do 70%


Sprawdź ceny przesyłek PEKAES w ofertach serwisów - brokerów kurierkich.

Skorzystaj z porównywarki cen paczek Kurierem.pl


Najtańszy kurier PEKAES

Komunikat z firmy kurierskiej PEKAES z dnia 2022-10-03


GEODIS ujednolica swoją markę w PolscePEKAES zmienia nazwę na GEODIS po udanej integracji, do której doszło po akwizycji spółki na początku ubiegłego roku. Ujednolicona identyfikacja wizualna zapewnia jasny i spójny przekaz do klientów operatora w Polsce i za granicą.


Nowa identyfikacja spółki została wprowadzona z dniem 3 października 2022 roku. Od tego momentu PEKAES świadczy wszystkie swoje usługi pod jedną marką – GEODIS.

- Jednolita marka w każdym regionie, w którym prowadzimy naszą działalność, ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia klientom prawdziwie zintegrowanych usług o niezawodnym i spójnym standardzie, niezależnie od tego, w którym miejscu prowadzą oni swoją działalność na świecie. Naszym priorytetem jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów dzięki dostarczaniu prostych, wydajnych i efektywnych rozwiązań. Jestem pod ogromnym wrażeniem entuzjazmu, z jakim nasi pracownicy angażują się w umacnianie marki GEODIS na polskim rynku. – powiedziała Marie-Christine Lombard, CEO GEODIS.

Obecnie pod jedną marką GEODIS, oprócz transportu drogowego całopojazdowego i drobnicowego, znajduje się także logistyka kontraktowa, spedycja kolejowa, morska
i lotnicza.

GEODIS postrzega rebranding jako naturalny krok w procesie potwierdzenia swojej obecności na rynku oraz zdolności do zapewnienia kompleksowych usług w zakresie zarządzania całym łańcuchem dostaw we wszystkich regionach, w których firma działa. Dynamiczny rozwój GEODIS w Polsce, będącym czwartym co do wielkości rynkiem logistycznym w Europie, jest istotnym elementem strategii spółki ujętym w planie „Ambition 2023”.

GEODIS w Polsce zatrudnia ponad 1400 pracowników w 32 lokalizacjach i dysponuje siedmioma magazynami o łącznej powierzchni ponad 162.000 m kw


źródło: PEKAES, z dnia 2022-10-03

Inne informacje PEKAES