Ranking firm kurierskich

kurier paczka 1 kg

Porównanie cen paczki standardowej 1 kg w serwisach brokerów kurierskich. Najtańsze oferty. Ceny końcowe brutto.


2009-12-15 - - artykuł w Kurierem.pl

Ranking firm kurierskich


Pierwsze miejce DHL - wysoka pozycja OPEK. Portal Money.pl przeprowadził badanie polskiego rynku usług kurierskich i opublikował Ranking Firm Kurierskich.
Kurierem.pl porównuj ceny i znajdź najtańszego kuriera dla swojej przesyłki » najtańszy kurier « sprawdź
"Przez nasze sito przeszło 37 firm zajmujących się usługami kurierskimi. W grupie tych, które spełniły określone kryteria sprawdzaliśmy m.in.: ceny przesyłek, wachlarz oferowanych usług, elastyczność firm i kurierów, niezawodność, kontakt z klientem i przyjazność stron, internetowych. Po podliczeniu punktów, wybraliśmy pierwszą piątkę."

1. DHL
2. TNT
3. OPEK
4. UPS
5. Pocztex

Polecamy lekturę całego artykułu w oryginale. Autorami rankingu są: Maciej Miskiewicz, Bartłomiej Dwornik i Przemysław Ciszak (Money.pl).

[dodano 18-04-2012]

Zachęcamy rownież do zapoznania się z aktualnym rankigiem firm kurierskich. Tym razem oceniającymi byli sami Klienci, a oceny oraz opinie gromadził serwis Opineo.pl.

Na podstawie ok. 100 000 ocen wystawionych przez Klientów i użytkowników tego serwisu, Kurierem.pl buduje aktualny ranking firm kurierskich 2012. Do każdej z firm przypisana jest ocena w skali 0-10 oraz liczba opinii jaką firma zebrała. Dane w Kurierem.pl są na bieżąco aktualizowane i prezentowane w formie tabeli rankingowej.
zródło: www.money.pl/ranking-firm-kurierskich/ » dodano:2009-12-15 czytano: 16268 razy.