Kolporter Express zmienił nazwę.

kurier paczka 1 kg

Porównanie cen paczki standardowej 1 kg w serwisach brokerów kurierskich. Najtańsze oferty. Ceny końcowe brutto.


2010-08-17 - K-EX - artykuł w Kurierem.pl

artykuł w kurierem.pl

Kolporter Express zmienił nazwę.


Firma kurierska Kolporter Express zmieniła nazwę na K-EX. Spółka powstała 1 marca 2010 r. Wcześniej usługi kurierskie pod marką Kolporter Express świadczone były w ramach wydzielonego pionu Kolportera SA.
Kurierem.pl porównuj ceny i znajdź najtańszego kuriera dla swojej przesyłki » najtańszy kurier « sprawdź
W komunikacie prasowym Grupy Kapitałowej Kolporter czytamy m.in.:

"Zgodnie z nową strategią namingową zatwierdzoną przez Krzysztofa Klickiego dla należących do niego firm, marka Kolporter będzie używana wyłącznie przez spółki zajmujące się dystrybucją prasy, towarów FMCG i prowadzeniem sieci detalicznej. Są to dziedziny, z którymi tradycyjnie kojarzona jest marka Kolporter.

kolporter kex nazwa logo

- Firmy, które działają w innych branżach mają dziś już tak mocną pozycję rynkową, że mogą budować własne, silne marki kojarzone wprost z usługami kurierskimi, budownictwem, targami, informatyką itp. ? mówi Maciej Topolski, rzecznik prasowy Kolportera. ? Na początku działalności tych biznesów wzmocnienie marką korporacyjną Kolporter było korzystne dla debiutujących na rynku spółek. Przyczyniało się też do wzmocnienia marki głównej. Dziś chcąc uniknąć rozmycia postrzegania marki Kolporter, postanowiliśmy zmienić nazwy wszystkich spółek, które nie działają w branżach tradycyjnie związanych z tą marką."

Poza samą nazwą, firma zmieniła również swoje logo oraz adres www. Obecnie głównym adresem firmy kurierskiej jest www.k-ex.com.pl

[aktualizacja]

Obecny główny adres www to www.k-ex.pl
zródło: www.kurierem.pl » dodano:2010-08-17 czytano: 10527 razy.