Chopper sprowadzony przez UPS dla WOŚP

kurier paczka 1 kg

kurier paczkomaty logoPaczkomat®

od 14,50

Paczkomaty

kurier orlenpaczka logoOrlen Paczka

od 10,52

ORLENpaczka


Chopper sprowadzony przez UPS dla WOŚP


Firma UPS, piąty rok z rzędu, zaangażowała się w przedsięwzięcie wspierające Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki sprawnie zorganizowanemu procesowi logistycznemu, do Polski szybko i bezpiecznie trafił jedyny w swoim rodzaju motor, znany w USA jako „chopper”. UPS zapewnił sprawne doręczenie tej nietypowej przesyłki w czasie intensywnego okresu okołoświątecznego. Wyjątkowy motor trafił na aukcję, z której dochód z której zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Kurierem.pl porównuj ceny i znajdź najtańszego kuriera dla swojej przesyłki » najtańszy kurier « sprawdź
Firma UPS od wielu lat angażuje się w aktywności wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku odpowiedzialna była za sprowadzenie do Polski amerykańskiego Choppera na największą aukcję charytatywną w kraju. Przedsięwzięcie wymagało sprawnej organizacji logistyki na wielu płaszczyznach. Motor, zamówiony przez Fundację został wykonany tuż przed Bożym Narodzeniem przez firmę Paul Jr. Design. Zanim trafił do transportu, został specjalnie przygotowany i zapakowany. Wszystkie substancje ciekłe, takie jak oleje, zostały najpierw usunięte, a następnie – mierzący 270/115/100 cm oraz ważący ponad 400 kg - został zapakowany.

UPS przewozi chopper dla WOŚPZaraz po lądowaniu Chopper trafił do Urzędu Celnego. Nad sprawnym przeprowadzeniem procedur celnych czuwała firma UPS. Motor został następnie odebrany przez kierowcę UPS i przetransportowany do studia TVP2, gdzie stanowił jedną z głównych atrakcji aukcyjnych. Dzięki sprawnej organizacji, zaplanowaniu, wiedzy i doświadczeniu UPS w dostarczaniu nietypowych i nagłych przesyłek, motor trafił do Polski tuż przed Nowym Rokiem, dokładnie na czas słynnego charytatywnego wydarzenia.

Wygląd motoru zamówionego przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stanowił niespodziankę do ostatniej chwili.

UPS chopper dla WOŚPJuż teraz może on zostać wylicytowany na aukcji allegro, która potrwa do 31.01.2012. Jej zwycięzca będzie mógł szczycić się posiadaniem unikatowego modelu Choppera przez cały 2012 rok. Za rok motor trafi do kolejnej osoby, która podczas finału zaproponuje najwyższą kwotę.

Jesteśmy partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od kilku lat, ale po raz pierwszy w historii mieliśmy okazję sprowadzić przedmiot na finałową aukcję. Dzięki sprawnie zorganizowanym, wieloetapowym rozwiązaniom logistycznym, jedyny w swoim rodzaju amerykański Chopper szybko i bezpiecznie trafił do Polski. Firma UPS, może poszczycić się historią bezpiecznych doręczeń nietypowych przesyłek na całym świecie, od chińskiej armii terakotowej po niedźwiedzia polarnego. – podsumowuje transport Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny UPS Polska.

[informacja prasowa wraz ze zdjęciami dostarczona przez UPS Polska]
zródło: www.ups.com.pl » dodano:2012-01-09 czytano: 3187 razy.

Podobne artykuły - #UPS

Nowy Cennik oraz Przewodnik po usługach UPS 2016

Świąteczne przygotowania Polaków w badaniu firmy UPS

Jak wysyłać prezenty ? Świąteczny poradnik UPS

Mobilny dostęp do serwisu UPS

Klienci wybierają UPS

8 prostych zasad UPS jak ograniczyć zużycie paliwa i emisję spalin

Najciekawsze - najczęściej czytane


Tani kurierzy w sieci. ( x44672)

Dzień Darmowej Dostawy 2015 ( x20334)

Ranking firm kurierskich ( x19553)

Opinie o firmach i ich ocena ( x18677)

Kolporter Express zmienił nazwę. ( x13180)

Firmy kurierskie - Raport UOKiK ( x11749)

8 prostych zasad UPS jak ograniczyć zużycie paliwa i emisję spalin ( x10291)

Przesyłki międzynarodowe w GLS ( x9067)

DPD kupuje Siódemkę ( x8230)

Terminowość poczty, badanie UKE. ( x8059)

Wyślij przesyłkę taniej, bo mniej pilna ( x7813)

Siódemka ułatwia życie użytkownikom serwisu aukcyjnego Allegro ( x7636)

Nowa usługa OPEK PACZKA ( x7348)

DHL Express uruchomi siedem nowych terminali ( x7310)

Siódemka SA zmienia wizerunek ( x7289)

Firmy kurierskie ukarane przez UOKiK ( x7133)

Kurierem.pl z wizytą w Kurjerzy.pl ( x7097)

Fracht morski w Seaoo.com ( x6649)

Nowy terminal DHL w Wałbrzychu ( x6517)

Wysyłaj, oszczędzaj i ZARABIAJ 15%. ( x6452)