Fracht morski w Seaoo.com

kurier paczka 1 kg

Porównanie cen paczki standardowej 1 kg w serwisach brokerów kurierskich. Najtańsze oferty. Ceny końcowe brutto.


2013-06-12 - FRACHT MORSKI - artykuł w Kurierem.pl

Fracht morski w Seaoo.com


Uruchomiony niedawno serwis Seaoo.com ułatwia zamawianie usług transportu morskiego z/do najdalszych miejsc takich jak Chiny, USA, Brazylia czy Japonia. Swoje usługi serwis oferuje nie tylko przedsiębiorstwom, ale również osobom prywatnym i otwiera drogę do ponad 300 portów w 80 krajach.
Kurierem.pl porównuj ceny i znajdź najtańszego kuriera dla swojej przesyłki » najtańszy kurier « sprawdź

Seaoo.com - transport morski dla każdego


Fracht morski może być idealnym rozwiązaniem dla importu oraz eksportu towaru na duże odległości. Jedną z jego podstawowych zalet jest relatywnie niski koszt takiej usługi oraz możliwość taniego transportu ładunków o większych gabarytach, jak np. skrzynie, beczki, palety czy całe kontenery z towarem. Wbrew pozorom transport morski może przebiegać też szybko i sprawnie. W Seaoo.com czas realizacji zleceń został maksymalnie skrócony przez efektywne wykorzystanie bezpośrednich połączeń pomiędzy portami. Wszędzie tam gdzie to możliwe, wprowadzamy rozwiązania, których celem jest uproszczenie i przyspieszenie wszelkich procesów. Zajmujemy się również formalnościami celno-podatkowymi związanymi importem lub eksportem towarów.

Doświadczenie w spedycji


– Od 1996 roku działamy w branży spedycyjnej i zajmujemy się kompleksową obsługą przewozu towarów importowanych oraz eksportowanych – wyjaśnia Paweł Grądzki założyciel serwisu Seaoo.comWieloletnie doświadczenie, pozwala nam zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zlecenie transportowe – dodaje Paweł Grądzki.

Automatyka sposobem na niższe ceny


Jedną z wielu cech, które wyróżniają serwis Seaoo.com, to możliwość składania zleceń online. Wygodnie, przejrzyście i szybko, ale taka automatyzacja powoduje również, że klienci serwisu otrzymują usługę najwyższej jakości w niższej cenie. Pełna integracja serwisu z systemami informatycznymi przewoźników pozwoliła obniżyć koszty realizacji zleceń, co bezpośrednio wpływa na końcową cenę usług z oferty serwisu. System Seaoo.com, bazuje na aktualnych taryfach przewoźników, samodzielnie wycenia zlecone usługi, przetwarza i wysyła zlecenia do systemów partnerów oraz generuje i wysyła wszystkie dokumenty. Dlatego zamawiając fracht morski on-line, klienci zyskują nie tylko wygodę, ale także oszczędności w postaci niższej ceny przy jednoczesnym zachowaniu gwarancji profesjonalnej realizacji usług spedycyjnych.

Niezmienność ceny, brak ukrytych kosztów


Na stronie Seaoo.com w bardzo prosty i przejrzysty sposób, można wyliczyć całkowity koszt transportu towaru. Wycena dokonywana w serwisie zawiera całkowity koszt transportu oraz wybranych usług i jest ostateczna. Opłaty za usługę przyjmowane są w polskiej walucie. Dlatego - mimo, że transport u przewoźników morskich obliczany jest w oparciu o walutę euro i dolara - podajemy ostateczną cenę, na którą nie mają wpływu ewentualne zmiany kursów walut.
Seaoo.com - spedycja morska

Szybko i kompleksowo


Nasza agencja celna na podstawie udzielonego upoważnienia reprezentuje naszych klientów przed Urzędem Celnym, a dzięki wdrożeniu obsługi zgłoszeń w formie elektronicznej, także udało nam się znacznie skrócić czas trwania procedury celnej.
Zlecenia w procedurze importu wykonujemy na warunkach FOB (Free on Board) port załadunku, gdzie załadowca dostarcza odprawiony towar do wskazanego magazynu w porcie, lub EXW (Ex Works), w tym wypadku odbiór przesyłki następuje bezpośrednio z fabryki w kraju nadania. W procedurze eksportu stosujemy warunki CFR lub CIF.
Ceny podajemy w oparciu o Międzynarodowe Reguły Handlu (Incoterms), które dokładnie określają odpowiedzialność oraz podział kosztów związanych z transportem towarów pomiędzy załadowcą a odbiorcą.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Serwis Seaoo.com realizuje dostawy z ponad 300 portów w 80 krajach. Umożliwia transport jednej, małej przesyłki (paleta, skrzynia, karton, beczka) jak również całego kontenera pełnego palet z towarem. Oferta dostępna jest zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.
[informacja prasowa]


zródło: https://www.seaoo.com » dodano:2013-06-12 czytano: 3637 razy.