KODY % rabatowe Kurierzy a COVID19 Jak to działa?

Nowa usługa dla klientów GLS

kurier paczka 1 kg

kurier paczkomaty logoPaczkomaty

od 11,06

Paczkomaty

kurier inpost logoKurier InPost

od 15,20

brokerzy InPost

kurier ups logoKurier UPS

od 17,36

brokerzy UPS

kurier fedex logoKurier FedEx

od 13,39

brokerzy FedEx

kurier patron logoKurier Patron

od 31,89

brokerzy Patron

kurier dpd logoKurier DPD

od 15,50

brokerzy DPD

kurier dhl logoKurier DHL

od 16,80

brokerzy DHL


Nowa usługa dla klientów GLS


Firma kurierska GLS Poland wprowadza nowe udogodnienie dla klientów – usługę InfoCourierService. To kolejny element personalizacji systemu dostaw. Dzięki temu GLS Poland dysponuje już kompleksowym zestawem rozwiązań dla nowoczesnego e-commerce.
Kurierem.pl porównuj ceny i znajdź najtańszego kuriera dla swojej przesyłki » najtańszy kurier « sprawdź
U progu świątecznego szczytu e-commerce GLS Poland wprowadził nową usługę – InfoCourierService. Jej mechanizm jest prosty: odbiorca otrzymuje wiadomość SMS z numerem telefonu kuriera, dzięki czemu może się z nim skontaktować bezpośrednio i ustalić szczegóły dostawy. Usługa jest domyślnie włączona dla każdej przesyłki, do której nadawca poda numer telefonu odbiorcy.

– To nowa usługa, ale traktujemy ją jako element działań, których celem jest optymalizacja systemu dostaw. Stale dążymy do tego, by skrócić czas, jak najbardziej ułatwić i spersonalizować odbiór przesyłki. Dla nowoczesnego handlu online, nastawionego na indywidualne podejście do klienta, ma to kluczowe znaczenie nie tylko w okresach zwiększonego wolumenu przekazanych do doręczenia paczek – mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland.

Ważnym elementem tego systemu jest też wygodny i szybki dostęp do punktów nadania i odbioru przesyłek. GLS Poland dysponuje obecnie bardzo rozbudowaną siecią takich punktów. Składa się na nią już ponad 1500 lokalizacji ParcelShop, a firma systematycznie dodaje kolejne, poszerzając zasięg sieci.

Z kolei usługa FlexDeliveryService, dostępna już w 18 krajach Europy, w tym również w Polsce, zwiększa elastyczność dostaw. Firma z wyprzedzeniem przekazuje odbiorcy informacje dotyczące planowanego terminu dostawy, a ten zyskuje możliwość kontrolowania czasu i miejsca odbioru. Może zmienić np. adres lub przekierować przesyłkę do wybranego punktu ParcelShop. Od tego roku, w ramach tej usługi, wprowadzona została nowa funkcja: odbiorca może złożyć dyspozycję o pozostawieniu przesyłki bez podpisu na terenie adresu doręczenia w zabezpieczonym miejscu. Firma zapowiada, że usługa FlexDeliveryService będzie nadal rozwijana.

– Sukcesywnie inwestujemy w rozwiązania wspierające rozwój e-commerce. Budujemy kompleksowy, zintegrowany system usług i funkcjonalności, w tym również usprawniających dostawy transgraniczne. Wszystko wskazuje na to, że międzynarodowy handel online będzie odgrywał coraz większą rolę – podkreśla Tomasz Kroll.

Dodajmy, że cała sieć GLS, za pośrednictwem spółek-córek oraz partnerów transportowych, obejmuje 41 krajów w Europie, a także 8 stanów USA oraz od niedawna Kanadę. GLS Poland to jeden z liderów jakości w europejskiej logistyce przesyłek. W tym roku firma obchodzi swoje 20-lecie na polskim rynku.

GLS Poland i Grupa GLS

GLS Poland to spółka-córka General Logistics Systems B.V. (z siedzibą w Amsterdamie). GLS świadczy niezawodne, wysokiej jakości usługi kurierskie, logistyczne oraz ekspresowe dla ponad 270 000 Klientów. „Lider jakości w europejskiej logistyce przesyłek” to główna zasada działania GLS, a zrównoważony rozwój to jedna z podstawowych wartości. Dzięki własnym spółkom oraz partnerom Grupa stworzyła sieć obejmującą 41 państw Europy. Ponadto, dzięki umowom partnerskim, GLS działa także w ośmiu stanach USA i w Kanadzie. Infrastruktura GLS to około 50 centralnych sortowni oraz ponad 1 000 oddziałów, dzięki niej GLS jest jednym z wiodących operatorów logistycznych w Europie. Ponad 18 000 pracowników obsługuje rocznie 584 miliony paczek. Każdego dnia około 30 000 pojazdów wyrusza w trasę dla GLS. W roku fiskalnym 2017/2018 obroty GLS wyniosły 2,9 miliarda euro.

Więcej informacji: https://gls-group.eu/PL/pl/home
zródło: GLS » dodano:2018-12-06 czytano: 519 razy.

Inne artykuły - #NAJNOWSZE

Dynamiczny RUCH

Nowy Cennik oraz Przewodnik po usługach UPS 2016

Dzień Darmowej Dostawy 2015

Kiedy i dlaczego warto wybrać transport lotniczy?

FedEx kupi TNT

Najciekawsze - najczęściej czytane

Tani kurierzy w sieci. ( x39386)

Ranking firm kurierskich ( x16831)

Opinie o firmach i ich ocena ( x15455)

Kolporter Express zmienił nazwę. ( x11198)

Firmy kurierskie - Raport UOKiK ( x10253)