Jak to działa?

DPD Polska modernizuje sieć oddziałów

kurier paczka 1 kg

kurier orlenpaczka logoORLENpaczka

od 7,60

ORLENpaczka

kurier paczkomaty logoPaczkomaty

od 12,69

Paczkomaty


DPD Polska modernizuje sieć oddziałów


Dzięki wysokiej jakości usług, elastyczności wobec klientów i ich zaufaniu DPD Polska wciąż rośnie, wciąż się rozwija. Adekwatnie do potrzeb firmy i jej usługobiorców DPD Polska modernizuje sieć, powiększa oddziały.
Kurierem.pl porównuj ceny i znajdź najtańszego kuriera dla swojej przesyłki » najtańszy kurier « sprawdź
Ciągłość planów inwestycyjnych jest możliwa dzięki prowadzeniu przemyślanej polityki strategicznej z kilkuletnim horyzontem czasowym. Obecna sytuacja rynkowa nie miała zatem wpływu na plany inwestycyjne DPD Polska, a zakładały one kontynuację już podjętych przez firmę działań w zakresie szeroko zakrojonych inwestycji. I tak na początku czerwca zakończone zostały trzy z nich – w Rzeszowie, Gorzowie Wielkopolskim i Szczecinku.

Od 22-go czerwca rzeszowski oddział DPD Polska to 3038 m kw. powierzchni biurowej i magazynowej, 54 bramy kurierskie oraz 12 doków przeładunkowych. Wartość inwestycji w okresie najmu osiągnie kwotę 6 mln złotych. W nowej rzeszowskiej siedzibie naszych klientów obsługuje codziennie niemal 100 osób, w tym ponad 60 kurierów.
„Dzięki większej powierzchni magazynu i bardziej nowoczesnemu wyposażeniu procesy operacyjne przebiegają szybciej i sprawniej”, komentuje Dorota Cierpik, Kierownik Oddziału w Rzeszowie. „Ta długo oczekiwana zmiana poprawiła warunki pracy w oddziale i niewątpliwie przełoży się na komfort i efektywność naszej pracy, a tym samym na zadowolenie naszych klientów”.

Na początku czerwca zakończone zostały również dwie inne inwestycje DPD Polska – rozbudowa oddziałów w Gorzowie Wielkopolskim i w Szczecinku.
Obecnie gorzowski oddział DPD Polska to 1068 m kw. powierzchni biurowej i magazynowej (powierzchnia została zwiększona o 618 m kw.), 20 bram kurierskich oraz dwa doki przeładunkowe. Wartość kontraktu w okresie najmu to 1,2 mln złotych. Gorzów przed rozbudową – 450m2 (95m2 biuro, 355m2 magazyn).
„Rozbudowa poprawiła warunki pracy w oddziale (bezpyłowa posadzka, pomieszczenia socjalne, przestronne biura), a nowoczesny system telewizji przemysłowej zwiększył bezpieczeństwo pracowników i przesyłek. Dzięki rozbudowie i unowocześnieniu placówki, szybciej i sprawniej przebiegają procesy operacyjne. Wszystko z myślą o polepszeniu jakości obsługi klientów” – mówi Marcin Wiązowski, Kierownik Oddziału w Gorzowie.
Szczecinek nie powiększył się, tylko pod tym samym adresem przeprowadził się do nowego biura i remontuje/przebudowuje magazyn.

W Szczecinku całkowita powierzchnia biurowa i magazynowa oddana do użytkowania to odpowiednio 120m2 biura i 505m2 magazynu. W rozbudowanym oddziale są trzy bramy kurierskie, dwa doki przeładunkowe, a długość rampy wynosi 40mb. Wartość inwestycji zamknęła się w kwocie 270 tys. zł.
„Nowo wybudowane biuro i przebudowa magazynu w ocenie klientów wpłynie pozytywnie na wizerunek naszej firmy. Pracownicy magazynowi i biurowy mają bezpośredni kontakt, co ułatwia porozumiewanie się. Pomieszczenia biurowe i magazyn są zabezpieczone kluczami elektronicznymi i tylko pracownicy z identyfikatorami mogą się do nich dostać. Pomieszczenia magazynowe, kasowe, biuro obsługi klienta, bramy kurierskie, doki przeładunkowe i rampy są wyposażone w system telewizji przemysłowej. Czujemy się przez to bezpieczniej, bezpieczniejsze są też paczki naszych klientów ” – komentuje Ryszard Ignaczak, kierownik oddziału w Szczecinku.


zródło: www.kep.pl » dodano:2009-07-03 czytano: 5848 razy.

Podobne artykuły - #DPD

DPD kupuje Siódemkę

Klienci wysoko cenią usługi DPD Polska

Najciekawsze - najczęściej czytane


Tani kurierzy w sieci. ( x41895)

Dzień Darmowej Dostawy 2015 ( x19755)

Ranking firm kurierskich ( x18352)

Opinie o firmach i ich ocena ( x17096)

Kolporter Express zmienił nazwę. ( x12379)

Firmy kurierskie - Raport UOKiK ( x11013)

8 prostych zasad UPS jak ograniczyć zużycie paliwa i emisję spalin ( x9683)

Przesyłki międzynarodowe w GLS ( x8332)

DPD kupuje Siódemkę ( x7527)

Wyślij przesyłkę taniej, bo mniej pilna ( x7165)

Siódemka ułatwia życie użytkownikom serwisu aukcyjnego Allegro ( x7065)

Terminowość poczty, badanie UKE. ( x7056)

Nowa usługa OPEK PACZKA ( x6631)

DHL Express uruchomi siedem nowych terminali ( x6571)

Kurierem.pl z wizytą w Kurjerzy.pl ( x6509)

Siódemka SA zmienia wizerunek ( x6363)

Firmy kurierskie ukarane przez UOKiK ( x6332)

Nowy terminal DHL w Wałbrzychu ( x5915)

Wysyłaj, oszczędzaj i ZARABIAJ 15%. ( x5888)

DPD Polska modernizuje sieć oddziałów ( x5848)