Tani transport do przeprowadzki (poradnik kurierski)

kurier paczka 1 kg

Porównanie cen paczki standardowej 1 kg w serwisach brokerów kurierskich. Najtańsze oferty. Ceny końcowe brutto.


przeprowadzki • transport • do Anglii • koszt przeprowadzki •


Tani transport do przeprowadzki


Najprostsze rozwiązania są najlepsze, zwłaszcza, jeżeli jednocześnie są darmowe.

Gdzie znaleźć tani transport do przeprowadzki zagranicznej?


Serwis z aukcjami przesyłek jest miejscem, w którym przewoźnicy poszukują takich właśnie zleceń. Wystarczy, więc wprowadzić swoje ogłoszenie i poczekać na oferty. Bezpłatnie możemy wystawić zlecenie, w którym podamy podstawowe dane o warunkach przewozu:

- z jakiego miasta,
- do jakiego kraju i miasta,
- co przewozimy,
- ile sztuk,
- jak to jest spakowane
- jaki termin nas interesuje.

W odpowiedzi otrzymamy propozycję przewoźników, którzy w podanym terminie jadą w tym samym kierunku i dysponują wolną przestrzenią ładunkowa – my wybieramy najlepszą ofertę i ustalamy szczegóły z wybranym zleceniobiorcą.

Zleć transport mebli lub przeprowadzkę

Ile kosztuje przeprowadzka do Anglii?


Wszystko zależy oczywiście od ilości i rodzaju przewożonych przedmiotów oraz od naszych możliwości dopasowania się również do propozycji przewoźników np. w kwestii terminu. Im bardziej jesteśmy elastyczni tym większa liczba przewoźników będzie miała dla nas ofertę. Z kolei więcej zainteresowanych naszym transportem, to większa konkurencja między przewoźnikami i niższa cena najlepszej oferty. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy to, które najbardziej nam odpowiada ze względu na proponowany termin i cenę przeprowadzki.

Z pewnością jednak będzie to dużo taniej – nawet do 70% taniej – niż gdybyśmy zwyczajnie wynajęli duży samochód z kierowcą (lub dwoma) i wysłali go 2000 km (tylko w jedną stronę, a płacilibyśmy też za powrót). Przy organizowaniu przeprowadzki przy pomocy giełdy transportowej lub aukcji przesyłek, cena takiej przeprowadzki to tylko niewielka część takiego kosztu, bo przecież ten sam przewoźnik dzieli swoje miejsce, czas i koszty dla kilku zleceń, również tych realizowanych w drodze powrotnej.

Niezależnie od tego jak dobrze przygotujemy się do takiej przeprowadzki, prawie zawsze okaże się, że jednak o czymś zapomnieliśmy - dlatego przy okazji przypominamy, że serwis Kurierem.pl (porównywarka cen paczek), ułatwia znalezienie najtańszego kuriera. Korzystając z formularza wyceny PACZKI DO ANGLII każdy może w jednej chwili wycenić i porównać ceny najtańszych przesyłek kurierskich z Polski do Anglii, a ceny pojedynczych paczek rozpoczynają się już ok. 60 zł za małą i lekką paczkę, ok. 99 zł za paczkę do 30kg i ok. 180 zł za dużą 50-kilogramową paczkę.Czytano: 4890 razy

Opracowanie własne: Kamil Kostrzewa, Kurierem.pl

Kopiowanie w - całości lub części - bez zgody autora stanowi naruszenie prawa.


Transport mebli

Serwis aukcji transportowych:

clicktrans